Instrukcja zakładania rachunku

Serdecznie zapraszamy do otwarcia rachunku w Domu Maklerskim Banku BPS S.A.

Otwarcie rachunku dla osoby fizycznej następuje po złożeniu wniosku przez Internet.

Po wypełnieniu wniosku (z reguly następnego dnia roboczego) wnioskodawca otrzymuje maila z potwierdzeniem wpływu wniosku.

W następnej kolejności Dom Maklerski Banku BPS S.A. (dalej zwany Domem Maklerskim) przesyła maila z przygotowanymi umowami.

Dom Maklerski Banku BPS S.A. proponuje następujące formy podpisania umów:

  • Podpisanie umowy profilem zaufanym e-Puap lub kwalifikowanym podpisem elektronicznym (zawarcie umowy w trybie elektronicznym - bez wychodzenia z domu),
  • Podpisanie umowy w sposób tradycyjny w trybie korespondencyjnym (Klient drukuje dokumentację u siebie, podpisuje ją i odsyła pocztą, załączając dokumenty weryfikujące tożsamość),
  • Podpisanie umowy w sposób tradycyjny w jednej z naszych placówek (umowa jest dostarczana do wskazanej placówki we wniosku, Klient przychodzi do placówki po uprzednium umówieniu spotkania),
  • Podpisanie umowy w sposób tradycyjny z potwierdzeniem notarialnym (Klient drukuje dokumentację u siebie, podpisuje ją w obecności notariusza i odsyła pocztą).
Odsyłając dokumentację podpisaną elektronicznie należy ją odsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Rekomendujemy by podpisana dokumentacja była zabezpieczona hasłem. Dla wygody może być użyte to samo hasło, które zostało użyte przez Dom Maklerski do zabezpieczenia dostarczonyczonej dokumentacji do podpisania.
 
Odsyłając dokumentację podpisaną tradycyjnie należy wysłać dwa komplety dokumentów na adres:

Dom Maklerski Banku BPS S.A.
00-844 Warszawa
ul. Grzybowska 81

Po otrzymaniu podpisanego przez Klienta kompletu dokumentów, Dom Maklerski Banku BPS S.A. w terminie 3 dni roboczych od daty otrzymania Umowy, wysyła do Klienta egzemplarz podpisanej przez Dom Maklerski oraz przez Klienta Umowy. Zawarcie Umowy następuje z chwilą podpisania jej przez Klienta i Dom Maklerski Banku BPS S.A..

Po podpsianiu umowy przez Dom Maklerski Banku BPS S.A. następuje aktywacja rachunku, o czym klient jest informowany pocztą elektroniczną.

W przypadku pytań dotyczących otwarcia rachunku przez Internet prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem infolinii: 22 539 5016 czynnej w dni robocze w godzinach 8:00 - 17:15

Zapraszamy do rejestracji przez Internet