Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 10.06.2019

Informacje dnia

GETBACK SA W RESTRUKTURYZACJI
Kruk kupił od GetBack portfel wierzytelności na rynku rumuńskim. InvestCapital, spółka zależna Kruka, zawarłaz GetBack Recovery z grupy GetBack umowę kupna portfela niezabezpieczonych wierzytelności na rynku rumuńskim za 41,2 mln RON, tj. 37,4 mln zł - podały spółki w komunikatach. Jak podał GetBack, umowa nieobejmuje przeniesienia wszystkich portfeli wierzytelności należących do rumuńskiej spółki zależnej GetBack Recovery. (PAP Biznes)
PLAYWAY SA
Sprzedaż gry Cooking Simulator w ciągu 72h od premiery przekroczyła 55 tys. kopii. Gra produkcji Big Cheese Studio z grupy kapitałowej PlayWay, która miała swoją premierę 06.06.2019 r. czerwca w sklepie Steam w ciągu pierwszych 72 godzin przekroczyła sprzedaż 55 tys. kopii. Głównym rynkiem zbytu są Stany Zjednoczone (22%), dalej Chiny (20%) i Niemcy (9%). Raporty sprzedażowe PlayWay są przestawiane w ilościach brutto. (PAP Biznes)
CD PROJEKT SA
Premiera Cyberpunka za niecały rok, Keanu Reeves w grze. CD Projekt uruchomił przedsprzedaż gry Cyberpunk 2077. Data premiery została ustalona na 16.04.2020 r. Wyglądu jednemu z bohaterów, a w anglojęzycznej wersji gry także głosu użyczy Keanu Reeves. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Cena gry to 199 zł na PC i 269,99 na konsole. Cena wersji na PC w USA to 59,99 USD. Wersja kolekcjonarska w Polsce kosztuje 749,99 zł. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl) https://www.pb.pl/premieracyberpunka-za-niecaly-rok-keanu-reeves-w-grze-963114
MIRACULUM SA
Miraculum wchodzi ze swoimi produktami na rynek chiński. Miraculum podpisał ze spółką Zheijang Materials Industry Ecommerce strategiczną umowę współpracy - poinformował Miraculum w komunikacie. Intencją stron jest sprzedaż i dystrybucja produktów kosmetycznych spółki na terenie Chin, a w roku 2019 osiągnięcie obrotów handlowych w wysokości 1 miliona USD. "W ocenie zarządu spółki zawarcie umowy jest istotnym etapem na drodze do wejścia z produktami spółki na największy rynek konsumencki świata, co w niedługiej perspektywie może przełożyć się pozytywnie na wyniki finansowe spółki" - napisano w komunikacie Miraculum. (PAP Biznes)
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]