Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 13.05.2019

Informacje dnia

BOOMBIT SA
Uchwała Zarządu GPW w sprawie dopuszczenia akcji zwykłych na okaziciela serii B i C oraz praw do akcji na okaziciela serii C do obrotu giełdowego na Głównym Rynku GPW. Zarząd GPW postanowił dopuścić do obrotu giełdowego na rynku podstawowym: następujące akcje zwykłe na okaziciela BoomBit S.A., o wartości nominalnej 0,50 zł każda,: a) 6.000.000 akcji serii B; b) 1.300.000 akcji serii C; c) 1.300.000 PDA serii C. Dopuszczenie do obrotu giełdowego akcji serii B i C następuje pod warunkiem zarejestrowania podwyższenia kapitału zakładowego spółki BoomBit S.A. w wyniku emisji akcji serii C. (ESPI: RB nr 2/2019)


Komentarz DM Banku BPS.
W rezultatach osiągniętych w I kw. 2019 r może cieszyć stosunkowo „niski wymiar kary”, czyli relatywnie niska strata netto w porównaniu z poprzednimi kwartałami.

Bartłomiej Michalski


Komentarz DM Banku BPS.
Pierwszy kwartał roku kalendarzowego tradycyjnie należy do słabszych w przypadku iFun4All. Tak było i tym razem. Obecnie Spółka pracuje nad nowym tytułem: Ritual: Crown of Horns, dla którego rozpoczęta została oficjalna kampania marketingowa i zapowiedziane zostało wydanie go na platformie Steam w wersji Early Access na dzień 17.05.2019 r.

Bartłomiej Michalski


Komentarz DM Banku BPS.
O ile zaraportowane przychody osiągnięte w I kw. 2019 r. są zbliżone do oczekiwanych przez nas (tj. 2.2 mln zł), to na poziomie EBITDA oraz EBIT było już istotnie poniżej naszych oczekiwań (rzędu 20%-30% mniej). Natomiast zysk netto został „poprawiony” przez przychody finansowe – aktualizacja wartości inwestycji – w kwocie 365 tys. zł., co może zacierać negatywne pierwsze wrażenie.

Bartłomiej Michalski


Komentarz DM Banku BPS.
Pierwsza gra „God’s Trigger”, którego wydawcą będzie Techland, miała premierę dn.18.04.2019 r. (czyli w II kw. br.). Dlatego dopiero wówczas będzie można ocenić skalę tego projektu.

Bartłomiej Michalski


Komentarz DM Banku BPS.
Póki co nie widać oznak poprawy sytuacji. Do tego potrzebna jest znacząca zmiana skali działalności albo rozszerzenie modelu biznesowego i wyjście poza platformę Nintendo Switch.

Bartłomiej Michalski
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]