Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 15.04.2019

Informacje dnia

HUCKLEBERRY GAMES SA
NWZA uchwaliło emisję oraz wymieniło skład Rady Nadzorczej. Przyjęto uchwałę o emisji akcji serii F w drodze subskrypcji prywatnej z pozbawieniem praw poboru dotychczasowych akcjonariuszy. W drodze emisji zostanie wyemitowanych do 1 mln nowych akcji. Na tym samym NWZA odwołano starą RN i w to miejsce powołano nową, jednocześnie zmniejszając liczbę członków z 7 do 5. (EBI: RB nr 5/2019 oraz 6/2019).
Komentarz DM Banku BPS. W przypadku udanego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki, prawdopodobieństwo ukończenia gry „EDENGRAD” zdecydowanie rośnie.(B. Michalski)
KLABATER SA
Pracowita wnuczka CD Projektu. Klabater w tym roku wyda własną grę „Crossroads Inn”, a w przyszłym — aż trzy, w tym dwie na licencji Discovery. Przed wakacjami zadebiutuje na NewConnect. To spółka wydzielona z dystrybutora gier CDP, przez lata kontrolowanego przez giełdowy CD Projekt, w 2014 r. odłączonego od macierzy w wyniku wykupu menedżerskiego. W ubiegłym roku w ramach pre-IPO, czyli prywatnej emisji akcji poprzedzającej publiczną, Klabater pozyskał 4 mln zł. Nowi akcjonariusze objęli 18,2% akcji, wyceniając całką spółkę na blisko 22 mln zł. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl) https://www.pb.pl/pracowita-wnuczka-cd-projektu-958654
Informacja z dnia 12.04.2019 BOOMBIT SA
BoomBit idzie na GPW. Spółka celuje w największe IPO w historii polskich producentów gier. Parametry oferty: 1,3 mln nowych akcji serii C oraz sprzedaż istniejących akcji do 1,52 mln zł akcjie serii B. Cena maksymalna to 35,5 zł. Daje to łączną ofertę do 100 mln zł.

Źródło:Bankier.pl https://www.bankier.pl/wiadomosc/BoomBit-idzie-na-GPW-czy-warto-kupic-akcje-7653069.html


Komentarz DM Banku BPS.
Informacja o tym, że główni akcjonariusze wsparli Spółkę finansowo tylko na kilka godzin zdołała poderwać kurs powyżej 70 PLN podczas notowań w ostatni piątek. Na obecną chwilę nie widać wyraźnej zapowiedzi zmiany trendu spadkowego, który dominuje od września 2018 roku.

Tomasz Czarnecki
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]