Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 07.11.2018

Informacje dnia

CHERRYPICK GAMES SA
Cherrypick Games przesuwa datę premiery Project Fame na 22 listopada. Cherrypick Games zdecydował o przesunięciu daty premiery gry "Project Fame" z 8 na 22 listopada. Gra znajduje się w fazie testów od sierpnia br. "Project Fame" ma zostać wydana na platformach Android oraz iOS i być dostępna na całym świecie. 1 listopada premierę miała inna gra spółki - "My Beauty Spa: Stars & Stories". (PAP Biznes)
BLOOBER TEAM SA
Przyznanie dofinansowania w ramach konkursu Poddziałania 3.4.4 Dotacje dla MSP. Bloober Team S.A. podaje do wiadomości o przyznaniu dofinansowania do wysokości 6,9 mln zł na realizację projektu pn. "Wzrost konkurencyjności firmy Bloober Team S.A. dzięki inwestycji w nowoczesną infrastrukturę umożliwiającą tworzenie innowacyjnych gier powstałych w wyniku zrealizowanych prac badawczych". Całkowita wartość projektu wynosi 15,4 mln zł brutto. (ESPI: RB nr 31/2018)
T-BULL SA
Wprowadzenie do obrotu akcji serii F. T-Bull S.A. informuje, iż w dniu 08.11.2018 r. został wyznaczony jako dzień ostatniego notowania 37.889 PDA serii F oraz z dniem 09.11.2018 r. do obrotu giełdowego na rynku podstawowym wprowadzonych zostanie 37.889 akcji zwykłych (nieuprzywilejowanych) na okaziciela Spółki serii F, pod warunkiem dokonania tym dniu przez KDPW rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem ISIN PLTBULL00024. (ESPI: RB nr 43/2018)
ULTIMATE GAMES SA
Ogłoszenie o zwołaniu NWZA ULTIMATE GAMES S.A. ULTIMATE GAMES S.A. zwołuje na dzień 05.12.2018 r. na godzinę 10:00 NWZA Spółki. NWZA odbędzie się w pomieszczeniach Kancelarii Notarialnej Jadwiga Zacharzewska Anna Niżyńska Notariusze Spółka Cywilna przy ul. Świętokrzyskiej 18 w Warszawie. Na tym NWZA planowane jest podjęcie m. in. następujących uchwał: 1) ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji Spółki i PDA Spółki do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW oraz 2) w sprawie sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF)/Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR). (EBI: RB nr 8/2018)
ALTUS TFI SA
Koledzy kolegom. Czyli o wzajemnych transakcjach Altusa i Rockbridge. W ramach śledztwa dziennikarskiego BI kwestionuje transakcję, której „przedmiotem (…) były akcje producenta gier komputerowych, notowanego na NewConnect”, których „jedynie w tym roku notowania wzrosły o 35%”. [ten opis spełniają co najmniej dwie spółki: Cherrypick Games oraz iFun4all – przyp. B.M.] Źródło: BUSINESS INSIDER POLSKA https://businessinsider.com.pl/finanse/fundusze/rockbridge-tfi-i-altus-tfi-transakcje-pomiedzy-funduszami/8rr30s4
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]