Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 12.10.2018

Informacje dnia

AMREST HOLDINGS SE
AmRest chce podwyższyć kapitał o 70 mln euro w ofercie prywatnej z wyłączeniem praw poboru. AmRest podał, że podwyższenie kapitału zostanie przeprowadzone w drodze subskrypcji prywatnej, która potrwa maksymalnie 24 godziny i będzie skierowana wyłącznie do inwestorów kwalifikowanych lub instytucjonalnych. (PAP Biznes)
KRUK SA
Kruk widzi w IV kw. rekordową podaż portfeli, w całym ’18 inwestycje wynieść mogą 1,3 mld zł. Kruk obserwuje w IV kwartale rekordową podaż portfeli ze strony banków i liczy, że w 2018 roku inwestycje w nowe portfele wyniosą łącznie około 1,3 mld zł. Kruk nie wyklucza, że w najbliższych miesiącach wyjdzie na rynek obligacji. (PAP Biznes)
LC CORP SA
LC Corp kupił działki w Krakowie za 48 mln zł netto pod ok. 1150 mieszkań. LC Corp kupił prawo własności oraz prawo użytkowania wieczystego zabudowanych nieruchomości położonych w Krakowie o łącznej powierzchni ok. 5,2 ha za 48 mln zł plus VAT. Spółka zamierza zrealizować na tych gruntach projekt inwestycyjny z szacowaną ilością ok. 1150 lokali mieszkalnych. Planowany termin rozpoczęcia sprzedaży w ramach tego projektu inwestycyjnego to II kw. 2019 r. (PAP Biznes)
QUMAK SA
Qumak przygotowuje wniosek o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego. Zarząd Qumaka zdecydował o przygotowaniu wniosku o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego - przyspieszonego postępowania układowego. Jednocześnie przedłużony został przegląd opcji strategicznych, który pierwotnie miał zakończyć się 11.10.18 r. (PAP Biznes)
CD PROJEKT SA
Andrzej Sapkowski otwiera puszkę Pandory. Jeśli spór Andrzeja Sapkowskiego z CD Projektem zakończy się wyrokiem korzystnym dla pisarza, artykuł 44 prawa autorskiego może zacząć siać popłoch niczym strzyga w Wyzimie. Niekorzystny wyrok mógłby spowodować lawinę podobnych pozwów i położyć się cieniem na branżach kreatywnych i nie tylko. CD Projekt ani Andrzej Sapkowski nigdy nie ujawnili kwot, jakie autor otrzymał na mocy podpisanych umów. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl) https://www.pb.pl/andrzej-sapkowski-otwiera-puszke-pandory-942432
NEXTBIKE POLSKA SA
Oferta spółki zależnej Nextbike najkorzystniejsza w przetargu na system rowerowy w Poznaniu. Spółka zależna Nextbike Polska, NB Poznań, złożyła najkorzystniejszą ofertę w I części przetargu na uruchomienie systemu rowerów publicznych w Poznaniu oraz zarządzanie i utrzymanie tego systemu do końca 2022 r. Wartość oferty wynosi 14,3 mln zł brutto. "Zamówienie obejmuje uruchomienie, zarządzanie i utrzymanie dotychczasowego systemu Poznańskiego Roweru Miejskiego składającego się ze 109 stacji rowerowych i 1200 rowerów". Oferta NB Poznań była jedyną złożoną w postępowaniu. (PAP Biznes)
ELEKTROBUDOWA SA
Elektrobudowa może potrzebować kapitału na rozwój; jest za wcześnie, by mówić o dywidendzie. Elektrobudowa chce skupić się na wzroście skali działalności. Grupa może potrzebować zewnętrznego kapitału na realizację strategii, a rodzaj finansowania ma być zależny od przyjętego planu rozwoju i każdorazowo analizowany. Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o dywidendzie na kolejne okresy. Spółka informowała, że pracuje nad założeniami do nowej strategii, którą planuje opublikować na początku przyszłego roku. (PAP Biznes)
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]