Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 10.10.2018

Informacje dnia

GETBACK SA W RESTRUKTURYZACJI Sąd odroczył termin głosowania nad układem GetBacku. Ostatecznie sędzia przystał na wniosek o odroczeniu terminu głosowania. Nowego terminu na razie nie wyznaczył, choć zarząd GetBacku chciał, aby odbyło się ono w połowie grudnia. Wtedy – według deklaracji – byłaby po ostatecznych negocjacjach z inwestorem i mogłaby zaproponować takie warunki układu, które uwzględniałyby jednorazowe przekazanie wierzycielom środków ze sprzedaży aktywów zamiast spłat ratalnych przez osiem lat. GetBack może nie dostać jednak tyle czasu, ile by chciał. Sędzia zobowiązał bowiem spółkę do złożenia propozycji układowych w opcji inwestorskiej do 6 listopada. Źródło: Obligacje.pl
MONARI TRADE SA
Przychody Monnari Trade we wrześniu spadły r/r o 14% do 14,7 mln zł. W samym III kw. 2018 r. przychody grupy spadły r/r o 6,6%. do 49,9 mln zł. Narastająco od początku roku wartość skonsolidowanych przychodów spadła o 6,1% do 157,1 mln zł. (PAP Biznes)
KRUK SA
Kruk w III kw. 2018 r. wydał na portfele wierzytelności 647 mln zł. Nominalna wartość wierzytelności nabytych przez grupę w III kw. wyniosła 3.742 mln zł wobec 2.638 mln zł rok wcześniej. Wartość spłat z tytułu obsługi nabytych portfeli wyniosła 381 mln zł, co oznacza wzrost r/r o 10%. (PAP Biznes)
PGNIG SA
Fitch potwierdził rating BBB- dla PGNiG, perspektywa stabilna. Agencja Fitch potwierdziła długoterminowy rating PGNiG w walucie krajowej i walucie obcej na poziomie BBB- ze stabilną perspektywą. Przyznany rating odzwierciedla "silną i zintegrowaną pozycję PGNiG na polskim rynku gazu, niskie zadłużenie oraz solidną płynność". (PAP Biznes)
ALTUS TFI SA
Altus TFI nie wykupi do 28.02.2019 r. certyfikatów inwestycyjnych w 11 funduszach. Altus TFI zmienił tymczasowo statuty 11 swoich zamkniętych funduszy inwestycyjnych w zakresie zasad wykupu certyfikatów. Zgodnie z przyjętymi zmianami, Altus TFI nie będzie wykupywać do 28.02.2019 r. certyfikatów inwestycyjnych w tych funduszach. (PAP Biznes)
FOREVER ENTERTAINMENT SA
Zakończenie procesu certyfikacji Startide na Nintendo Switch. Premiera Startide na Nintendo Switch odbędzie się w ciągu najbliższego miesiąca. Ostateczny termin premiery, po jego potwierdzeniu przez Nintendo, zostanie podany przez Spółkę w formie komunikatu. Przed wydaniem na Nintendo Switch gra Startide została gruntownie odświeżona i wzbogacona o nowe funkcje. W ten sposób, wersja Startide na Nintendo Switch będzie jednocześnie najbardziej dopracowaną wersją tej gry. (ESPI: RB nr 75/2018)ntertainment S. A. (ESPI: RB nr 76/2018)
FOREVER ENTERTAINMENT SA ULTIMATE GAMES SA
Zawarcie przez UF GAMES S.A. umowy licencyjnej - gra WOODZONE na Nintendo Switch. Forever Entertainment informuje, iż w dniu 10.09.2018 r. spółka zależna UF Games S.A. z zawarła umowę licencyjną ze spółką Ultimate Games S.A.. Na mocy ww. umowy UF GAMES otrzymała licencje do wydania gry WOODZONE na konsoli Nintendo Switch. Planowany termin premiery gry WOODZONE na konsoli Nintendo Switch to 2/3 kw. 2019. Gra zostanie przeportowana i wydana na Nintendo Switch przy współpracy z Forever Entertainment S. A. (ESPI: RB nr 76/2018 i odpowiednio ULTIMATE GAME RB nr 46/2018)
AKTYWA NOTOWANYCH TFI NA GPW
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]