Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 09.10.2018

Informacje dnia

GETBACK SA W RESTRUKTURYZACJI
List otwarty zarządu GetBacku do obligatariuszy. Obligacje.pl publikuje w całości kolejny list otwarty zarządu GetBacku skierowany do jego obligatariuszy. A w nim: ”(…) Wszystkie te działania dały nam możliwość złożenia dziś lepszej od przedstawionej w sierpniu propozycji układowej. Zakłada ona możliwość zaspokojenia obligatariuszy w wysokości 38% w ciągu 8 lat. (…)”. Źródło: Obligacje.pl
AMREST HOLDINGS SE
Wznowienie obrotu akcjami AmRestu nastąpi 9 października. Zawieszenie obrotu akcjami spółki związane było z przeniesieniem do Hiszpanii depozytu macierzystego akcji AmRestu co było podyktowane przeniesieniem do tego kraju siedziby spółki. (PAP Biznes)
GRUPA AZOTY SA
WZA Grupy Azoty w sprawie zgody na kupno Goat TopCo przerwane do piątku (12.10.18). "Wnioskowana przerwa podyktowana jest koniecznością dokończenia prac analitycznych związanych z wypracowaniem przez Skarb Państwa stanowiska odnośnie zakupu przez Grupę Azoty udziałów spółki Goat TopCo GmbH". (PAP Biznes)Częściowe spełnienie się warunku w ramach warunkowej umowy nabycia 100% udziałów w spółce Goat TopCo GmbH z siedzibą w Münster, Niemcy. Grupa Azoty S.A. informuje, powziął informację, iż Austriacki Federalny Urząd ds. Ochrony Konkurencji (BWB) oraz Austriacki Federalny Rzecznik ds. Karteli, udzieliły zgody na nabycie przez Emitenta 25.000 udziałów stanowiących 100% kapitału zakładowego w spółce Goat TopCo GmbH z siedzibą w Münster, Niemcy. (ESPI: RB nr 50/2018)
CD PROJEKT SA
CD Projekt Red będzie współpracował z Kanadyjczykami. CD Projekt Red, studio funkcjonujące w strukturach CD Projektu, rozpoczęło strategiczną współpracę z kanadyjskim studiem deweloperskim Digital Scapes. Jej celem jest rozwój produkcji "Cyberpunka 2077". Digital Scapes to studio deweloperskie specjalizujące się w tworzeniu gier z kategorii AAA multiplayer. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]