Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 05.10.2018

Informacje dnia

GETBACK SA W RESTRUKTURYZACJI
GetBack ma 3 oferty na zakup aktywów. Do 4 października do GetBacku wpłynęły trzy oferty nabycia wybranych aktywów - w tym portfeli wierzytelności. Jak podał zarząd spółki, oferty te "wpisują się w potrzebę uzdrowienia sytuacji emitenta, istotną jej poprawę oraz w potrzebę ochrony wierzycieli i interesariuszy emitenta". Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
Alior i Czarnecki myślą o kompromisie z GetBackiem. Trzy banki zadeklarowały ustępstwa wobec windykatora. Czwarty się waha. Żadnego porozumienia nie będzie jednak przed zgromadzeniem wierzycieli. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
PPK
Sejm uchwalił ustawę o PPK. Sejm uchwalił w czwartek ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych, zakładającą utworzenie powszechnego, dobrowolnego i prywatnego systemu oszczędzania, współtworzonego przez pracowników, pracodawców i państwo. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
MONNARI SA
Monnari złożyło wiążącą ofertę na Simple. Monnari Trade jest gotowe zapłacić 12 mln zł za 100%. akcji spółki SImple Creative Products, należącej do Gino Rossi. Monnari sfinansuje transakcję ze środków włąsnych. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
ULTIMATE GAMES SA
Ultimate Games podpisała umowę z Trigon DM, chce przenieść się na GPW w I połowie 2019 r. We wrześniowym wywiadzie dla PAP Biznes prezes Mateusz Zawadzki mówił, że przy przenosinach na główny rynek GPW spółka może przeprowadzić "niewielką" emisję akcji, tak by spełnić wymogi dotyczące rozproszenia akcjonariatu. (PAP Biznes)
ALTUS TFI SA
Aktywa Altusa stopniały o 42%. Będą redukcje umorzeń. 7,5 mld zł - to wartość aktywów pod zarządzaniem Altus TFI na koniec września 2018 r. W kilkunastu FIZ towarzystwo dokona statutowej redukcji umorzeń. 7,5 mld zł to o 42% mniej niż na koniec sierpnia. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
BENEFIT SYSTEMS SA
Benefit Systems chce do końca IX '19 uprościć strukturę grupy. Benefit Systems rozpoczął reorganizację struktury grupy i proces ten chce zakończyć do końca września 2019 r. Planuje przejmować spółki wchodzące w skład grupy, które prowadzą działalność w segmencie świadczenia usług fitness na rynku polskim, co ma uprościć strukturę oraz poprawić efektywność. (PAP Biznes)
WORK SERVICE SA
Work Service ma przedwstępną warunkową umowę sprzedaży akcji Exact Systems. Work Service podpisał przedwstępną warunkową umowę sprzedaży akcji Exact Systems za 139,76 mln zł, a po zamknięciu całej transakcji wynagrodzenie Work Service wynieść ma łącznie 155,26 mln zł. Zamknięcie transakcji planowane jest do końca października 2018 roku. (PAP Biznes)
POLSKI BANK SPÓŁDZIELCZY W CIECHANOWIE
Informacja o powołaniu Prezesa Zarządu. Polski Bank Spółdzielczy w Ciechanowie, informuje o powołaniu Pana Andrzeja Wojciecha Kopcia na Prezesa Zarządu Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie z dniem 03.10.2018r. (GPW Catalyst: RB nr 11/2018)
Pan Andrzej Wojciech Kopeć od 06.10.2016 r. był Członkiem Zarządu pełniącym obowiązki Prezesa Zarządu Polskiego Banku Spółdzielczego w Ciechanowie. (www.pbsciechanow.pl)
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]