Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 10.07.2018

Informacje dnia

BUDIMEX SA Przedsprzedaż i sprzedaż mieszkań w I półroczu 2018 roku. Budimeks S.A. informuje, że w Budimex
Nieruchomości Sp. z o.o. (spółka w 100% zależna od Budimeksu S.A.) w 1H’18 przedsprzedaż wyniosła 509 mieszkań. W analogicznym okresie ubiegłego roku wyniosła 886. Z kolei liczba mieszkań sprzedanych aktem notarialnym w omawianym okresie wyniosła 1.107 (892 w 1H’17).
PAMAPOL SA
Komunikat o zmianie ceny akcji w wezwaniu do zapisywania się na sprzedaż akcji Pamapol S.A. Pamapol S.A. (Spółka) powziął informację, iż główny akcjonariusz, tj. AMERYKANKA STRUKTURA sp. z o.o. sk (Wzywający) podjął decyzję o zmianie z dn. 09.07.2018 r. ceny, po której nabywane będą akcje objęte Wezwaniem z 1,00 zł na 1,20 zł za każdą akcję. Wskazana powyżej podwyższona cena zostanie zapłacona za wszystkie akcje Spółki objęte zapisami w odpowiedzi na Wezwanie, w tym także za akcje Spółki objęte zapisami złożonymi przed dniem opublikowania informacji o zmianie ceny w Wezwaniu.
Tarczyński S.A. Zawarcie umowy przyrzeczonej - sprzedaż zorganizowanej części przedsiębiorstwa spółki Tarczyński S.A. - zakładu produkcji mięsnej w Sławie. Tarczyński S.A. przekazuje iż, zawarł umowę sprzedaży ze Spółką pod firmą: Zakład Przetwórstwa Mięsnego "SŁAWA" Sp. z o.o. z siedzibą w Sławie, zorganizowanej części przedsiębiorstwa Tarczyński SA - stanowiącą zakład produkcji mięsnej w Sławie. Cena sprzedaży to 28 mln zł.
PGS SOFTWARE SA
Wstępna informacja o przychodach osiągniętych w II kw. 2018 roku. PGS SOFTWARE S.A. informuje, że zgodnie ze wstępnymi wyliczeniami przybliżona wartość przychodów ze sprzedaży w II kw. 2018 roku wyniosła ok. 30,5 mln . zł. co oznacza wzrost o 34,6% r/r. W II kw. 2018 roku Spółka pozyskała 3 nowych klientów. W stosunku do I kw. 2018 roku przychody wzrosły o 13,6%.
KRUK
KRUK szuka partnera finansowego. Zarząd spółki Kruk wydał komunikat, w którym informuje o podjęciu decyzji „o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych wspierających dalszy rozwój działalności grupy kapitałowej”. Celem przeglądu opcji strategicznych jest wybór najkorzystniejszego sposobu realizacji długoterminowego celu Kruka, którym jest stworzenie „poprzez rozwój organiczny i akwizycje” jednej z wiodących europejskich firm zarządzających wierzytelnościami oraz osiągnięcie znaczącej pozycji grupy w Europie Zachodniej i na innych rynkach. Źródło: Puls Biznesu (pb.pl)
MURAPOL SA EuroRating tnie rating Murapolu. W raporcie z 9 lipca 2017 roku agencja EuroRating obniżyła rating kredytowy Murapolu z "BB" do "BB-". Perspektywa ratingu pozostała stabilna, choć pierwotna decyzja komitetu zakładała obniżenie jej do poziomu negatywnego. Źródło: Bankier.pl
KRUK SA
Kruk w II kw. 2018 r. wydał na portfele wierzytelności 282 mln z. Kruk wydał w 2 kw. 2018 r. 282 mln zł na zakup portfeli wierzytelności, co oznacza spadek o 3% r/r. Spółka chce zwiększyć aktywność inwestycyjną na rynkach zagranicznych. (PAP Biznes) Rekordowe spłaty w Kruku. Osiągnięte w II kw. 401 mln zł spłat, to wynik o 11% wyższy kw./kw. i 19%. wyższy r/r. Źródło: Obligacje.pl
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]