Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 11.06.2018

Informacje dnia

BANK POLSKA KASA OPIEKI SA
Zawiadomienie Nationale-Nederlanden PTE SA o zwiększeniu stanu posiadania akcji Banku powyżej 5% głosówna WZA Banku przez fundusze Nationale-Nederlanden OFE i DFE. Po rozliczeniu transakcji w dniu 04.06.2018 r.na rachunkach papierów wartościowych OFE i DFE znajdowało się 13.357.769 akcji Banku, co stanowi 5,09%kapitału zakładowego oraz 5,09% ogólnej liczby głosów Banku.
JUJUBEE SA
Informacje dotyczące premiery gry KURSK. Jujubee S.A informuje, że data premiery gry przygodowodokumentalnej"KURSK" została ustalona na 11.10.2018 w przypadku platform PC i Mac oraz na pierwszą połowę 2019 roku w przypadku platform PlayStation 4 i Xbox One. Na konsolach integralnym elementem gry będzie dodatek fabularny "Kengir". Ponadto Emitent informuje, że w przypadku dystrybucji cyfrowej na platformach PC i Mac cena podstawowa wyniesie 30€ w przypadku wersji standardowej oraz 40€ w przypadku wersjikolekcjonerskiej. Wydawcą gry w wersji cyfrowej na platformach PC i Mac będzie Emitent. Przedsprzedaż gry wwersji na platformy PC i Mac rozpocznie się w czerwcu 2018 roku.
HYPERION SA W RESTRUKTURYZACJI Umorzenie postępowania upadłościowego Emitenta. Syndyk masy upadłości Hyperion SA w upadłości informuje,że postanowieniem z dnia 08.06.2018 r. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie X Wydział Gospodarczydla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych postanowił umorzyć postępowanie upadłościowe Hyperion SA zsiedzibą w Warszawie. Postanowienie nie jest prawomocne.
HUCKLEBERRY GAMES SA
Aktualizacja informacji na temat gry - The Minglers. Huckleberry Games S.A. informuje, iż data premiery gry TheMinglers: Pets and Creatures w sklepie Google Play na platformę Android została wyznaczona na dzień12.06.2018 r. Dodatkowe informacje dotyczące m.in. terminu wydania gry na platformę iOS oraz wszelkie zmianyww. informacji będą przez Emitenta przekazywane w ramach właściwych raportów bieżących.
CD PROJEKT SA Cyberpunk2077 gwiazdą konferencji Xbox-a. Trailer był kulminacyjną pokazu. Na prezentacjach w trakcie targówspółka zaprezentuje gameplay. Źródło: Puls Biznesu https://www.pb.pl/cyberpunk-2077-gwiazda-konferencji-xboxa-931709
RATING DŁUGU POLSKI Agencja Fitch potwierdziła rating Polski na poziomie "A-" z perspektywą stabilną. Agencja Fitch potwierdziła wpiątek długoterminowy rating Polski w walucie obcej na poziomie "A-" - podano w komunikacie. Perspektywaratingu pozostała stabilna. Fitch podwyższył prognozy dynamiki PKB Polski (do +4,4%) i obniżył ścieżkę długupublicznego w relacji do PKB (do 49,3%). (PAP Biznes)
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]