Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 16.06.2017

Informacje dnia

Stowarzyszenie producentów motoryzacyjnych (ACEA)
Liczba zarejestrowanych w Polsce samochodów wzrosła w V o 20,5% r/r . Liczba nowo zarejestrowanych samochodów osobowych w maju w Polsce wyniosła 39,716 tj. wzrosła o 20,5% r/r - wynika z szacunków europejskiego stowarzyszenia producentów motoryzacyjnych ACEA. W okresie styczeń-maj liczba rejestracji wyniosła 205.124, tj. o 19,1% więcej r/r. (PAP Biznes)
FED
Początek redukcji bilansu możliwy "relatywnie niedługo", podwyżki stóp stopniowe - (Yellen) Odchudzanie portfela aktywów posiadanych przez Fed może rozpocząć się "relatywnie niedługo" - powiedziała na konferencji po posiedzeniu Rezerwy Federalnej Janet Yellen, prezes Fed. Podkreśliła, że ścieżka podwyżek stóp procentowych powinna być stopniowa. Fed "relatywnie niedługo" może rozpocząć redukcję sumy bilansowej - powiedziała na konferencji po posiedzeniu Fed jej prezes Janet Yellen. (PAP Biznes).
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]