Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl
AAA

Puls Parkietu - rynek akcji

Archiwum Archiwum

Opracowanie z dnia - 18.07.2018

Informacje dnia

MURAPOL
Otrzymanie żądania od obligatariusza obligacji serii Z. MURAPOL S.A. informuje, że otrzymał żądanie
zobowiązujące go do nabycia 40 sztuk obligacji serii Z w związku z dokonaniem przez spółkę pośrednio zależną od Emitenta tj. tj.: (i) Partner S.A. przedterminowego wykupu obligacji serii A oraz (ii) Abadon Real Estate S.A. w przedmiocie przedterminowego wykupu obligacji serii 011. Emitent dotychczas w pełni i terminowo wykonywał oraz deklaruje, iż nadal będzie wykonywał wszystkie obowiązki wynikające z wyemitowanych obligacji.
GETIN NOBLE BANK SA IDEA BANK SA Informacja o zamiarze głównego akcjonariusza pana dr. Leszka Czarneckiego dotyczącym rozważenia opcji konsolidacyjnych Getin Noble Bank SA z Idea Bank SA. Getin Noble Bank S.A. informuje o zamiarze głównego akcjonariusza Banku rozważenia opcji konsolidacyjnych obejmujących Emitenta oraz Idea Bank S.A. jak i inne podmioty znajdujące się w ich grupach kapitałowych. Pan dr Leszek Czarnecki oczekuje istotnych synergii kosztowych i sprzedażowych oraz wzmocnienia potencjału sprzedażowego połączonych instytucji. W związku z tym w najbliższym czasie zamierza doprowadzić do podjęcia przez oba banki działań mających na celu analizę korzyści i kosztów takiego połączenia i ewentualnego uzgodnienia harmonogramu oraz szczegółowej struktury połączenia.
BANK ZACHODNI WBK SA
Zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na podział Deutsche Bank Polska S.A. Bank informuje, powziął
informację o wydaniu przez KNF decyzji zezwalającej na podział Deutsche Bank Polska S.A. ("DBPL") przez wydzielenie części majątku DBPL do Banku w zamian za akcje Banku emitowane dla Deutsche Bank AG.Jednocześnie Bank informuje, że wskazana wyżej decyzja KNF stanowi warunek niezbędny do przeprowadzenia transakcji nabycia wydzielonej części DBPL przez Bank.
AMREST HODLINGS SE
AmRest kupi 10% hiszpańskiej platformy do zamawiania posiłków za 25 mln EUR. AmRest zainwestuje łącznie 25 mln euro w objęcie nowych akcji oraz zakup części istniejących papierów Glovoapp23, właściciela aplikacji dozamawiania posiłków online m.in. w Hiszpanii. W wyniku inwestycji spółka będzie miała 10%. udział w akcjonariacie Glovoapp23, co zapewni reprezentantowi AmRestu miejsce w kadrze zarządzającej. (PAP Biznes).
Pobierz Puls Parkietu Pobierz Puls Parkietu

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]