Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

System M@klernet

System transakcyjny M@klernet jest prostą w obsłudze aplikacją pozwalającą zarządzać przez Internet swoimi inwestycjami. M@klernet jest dostępny codziennie, przez całą dobę, jest jednym z najszybszych systemów transakcyjnych na rynku.

M@klernet Domu Maklerskiego Banku BPS S.A. oparty jest na systemie transakcyjnym Sidoma Online, wersja 8.

Ekran M@klernet

 

M@klernet jest ergonomiczny i funkcjonalny, opiera się między innymi na Javie Sun i dzięki temu działa zarówno w przeglądarce Internet Explorer jak i na innych przeglądarkach internetowych, takich jak Firefox czy Opera. Do korzystania z aplikacji M@klernet zalecamy przeglądarki: Internet Explorer od wersji 6.0 SP2, Mozilla Firefox lub Opera.

M@klernet posiada dodatkowe elementy zabezpieczające przed nieupoważnionym dostępem do rachunku takie jak maskowane hasło, klucz autoryzujący oraz dodatkowe hasło do klucza autoryzującego składanie dyspozycji.

W systemie M@klernet z łatwością można dostosować okna prezentujące notowania, tabele kursów, zestawiania zleceń. Można na bieżąco sprawdzić stan rachunku, a także składać zlecenia koszykowe na wszystkie indeksy i sub-indeksy.

Można również w błyskawiczny sposób składać zlecenia z poziomu obserwowanych notowań. Dwukrotne kliknięcie na widocznej ofercie kupna lub sprzedaży automatycznie przywołuje formularz do składania zleceń wypełniając jego główne elementy.

Pierwsze logowanie do Systemu M@klernet - instrukcja

O przerwach technicznych w działaniu systemu będziemy informować na stronie Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]