Publiczna emisja obligacji BREWE Leasing Sp. z.o.o. - serii Profit B - informacje o ofercie

NIE PODLEGA ROZPOWSZECHNIANIU, PUBLIKACJI BĄDŹ DYSTRYBUCJI, BEZPOŚREDNIO CZY POŚREDNIO, NA TERYTORIUM STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI, AUSTRALII, KANADY ORAZ JAPONII”

Informacja o Spółce

BREWE Leasing sp. z.o.o  (Emitent) - Podstawową działalnością spółki BREWE Leasing sp. z o.o. jest finansowanie przedsiębiorstw poprzez świadczenie usług leasingu. Oferta obejmuje leasing operacyjny i leasing finansowy. Oferta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie uzyskali finansowania na regularnym rynku finansowym z uwagi na nietypowy przedmiot leasingu, skomplikowaną sytuację organizacyjną firmy, krótki staż firmy, nieakceptowalny zakres prowadzonej działalności, czy wiek leasingobiorcy. 
Strategia Emitenta obejmuje dalszy rozwój działalności operacyjnej poprzez wdrażanie autorskich programów, np. „AUTO na PIT” i rozwijanie usług długoterminowego najmu samochodów z opcją serwisową.

Podstawowe informacje o emisji obligacji

 • Wielkość emisji – do: 5.000.000 PLN
 • Wartość nominalna obligacji – 1.000 PLN
 • Cena emisyjna – 1.000 PLN
 • Minimalny zapis – 5.000 PLN
 • Termin przyjmowania zapisów – 18 września - 10 listopada 2017 r.
 • Przydział obligacji  do 10 listopada 2017 r.
 • Okres odsetkowy – 1 miesiąc
 • Oprocentowanie – 6,5 % w skali roku (przez okres 18 miesięcy); 7 % w skali roku(w kolejnych 6 miesiącach) i 10 % w skali roku(w kolejnym okresie 6 miesięcy)
 • Zapadalność 18 miesięcy z możliwością wydłużenia o dwa kolejne okresy po 6 miesięcy każdy. Oprocentowanie w okresie 6 miesięcy po upływie 18 miesięcy wyniesie 7 %, a w kolejnym okresie 6 miesięcy - 10 %. Maksymalny czas zapadalności: 30 miesięcy
 • Zabezpieczenie – zastaw rejestrowy 150 % wartości emisji; Dobrowolne poddanie się egzekucji w trybie art. 777 KPC.

Dokumenty związane z Ofertą

FORMULARZ ZAPISU Z WYMGANYMI OŚWIADCZENIAMI.
Inwestor zobowiązany jest do złożenia wraz z Formularzem zapisu Oświadczenia FATCA oraz Oświadczenia CRS!

 Zapis w DM Banku BPS można złożyć:

 • Osobiście w Punkcie Usług Maklerskich oraz Centrali Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.
 • Korespondencyjnie po spełnieniu warunków określonych w Memorandum Informacyjnych

Inwestor zobowiązany jest do złożenia wraz z Fromularzem zapisu Oświadczenia FATCA oraz Oświadczenia CRS! 

Zapoznaj się z ofertą

Załóż rachunek maklerski

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zastrzeżenie prawne:

Niniejszy materiał ma wyłącznie promocyjny charakter, nie może on stanowić podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentów finansowych będących przedmiotem oferty. Materiał zawiera informacje dotyczące oferty publicznej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Przedmiotem oferty publicznej są obligacje serii Profit B BREWE Leasing sp. z o.o. Oferta publiczna zostanie przeprowadzona w terminach na warunkach określonych w Memorandum Informacyjnym Obligacji serii Profit B, opublikowanych na stronie internetowej www.obligacje-brewe.pl. Oferta publiczna nie wymaga publikacji prospektu emisyjnego. Memorandum informacyjne jest jedynym dokumentem prawnie wiążącym który zawiera informacje o ofercie publicznej, której przedmiotem są obligacje liczbie serii Profit B spółki BREWE Leasing sp. z o.o. Materiał nie jest i nie będzie publikowany, rozpowszechniany w sposób pośredni lub bezpośredni na terytorium państw, w których takie działanie jest zakazane lub podlega ograniczeniom ze względu na obowiązujące tam przepisy prawa. W szczególności materiał nie jest i nie będzie rozpowszechniany lub publikowany na terytorium takich państw jak Stany Zjednoczone Ameryki, Australia, Japonia oraz Kanada. Materiał nie stanowi oferty sprzedaży bądź zaproszenia do składania ofert na terytorium wyżej wymienionych państw. Memorandum informacyjne, a także instrumenty finansowe których memorandum dotyczy nie są i nie będą rejestrowane, zatwierdzane czy też notyfikowane poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]