Publiczna emisja obligacji BREWE Leasing Sp. z.o.o. - serii Profit B

 ZASTRZEŻENIE PRAWNE

Bezpośrednio przez uzyskaniem dostępu do znajdujących się na stronie informacji, prosimy o zapoznanie się z treścią poniższego zastrzeżenia prawnego, dotyczącego warunków korzystania z niniejszej strony internetowej wraz z wszelkimi informacjami oraz materiałami na niej zawartych. Informacje mogą podlegać zmianom lub aktualizacjom. W związku z tym , każdorazowo przed przeglądaniem strony internetowej z  informacjami należy się zapoznać oraz dokonać ich analizy.

Uwaga: Materiał zamieszczony poniżej zawiera informacje dotyczące oferty publicznej na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Przedmiotem oferty publicznej są obligacje Profit B spółki BREWE Leasing sp. z o.o. Oferta publiczna zostanie przeprowadzana w terminach na warunkach określonych w zamieszczonym memorandum informacyjnym. Memorandum informacyjne jest jedynym dokumentem prawnie wiążącym który zawiera informacje o ofercie publicznej, której przedmiotem są obligacje serii Profit B spółki BREWE Leasing sp. z o.o. Oferta publiczna nie wymaga publikacji prospektu emisyjnego.

Materiał nie jest i nie będzie publikowany, rozpowszechniany w sposób pośredni lub bezpośredni na terytorium państw, w których takie działanie jest zakazane lub podlega ograniczeniom ze względu na obowiązujące tam przepisy prawa. W szczególności materiał nie jest i nie będzie rozpowszechniany lub publikowany na terytorium takich państw jak Stany Zjednoczone Ameryki, Australia, Japonia oraz Kanada. Materiał nie stanowi oferty sprzedaży bądź zaproszenia do składania ofert na terytorium wyżej wymienionych państw. Memorandum informacyjne, a także instrumenty finansowe których memorandum dotyczy nie są i nie będą rejestrowane, zatwierdzane czy też notyfikowane poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 

Przechodząc do zapoznawania się z treścią oferty publicznej przeglądający oświadcza, że

  • Do strony internetowej uzyskuje dostęp znajdując się na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i nie znajduje się na terytorium państw w których uzyskiwanie dostępu do poniższych informacji jest zakazane lub podlega ograniczeniom ze względu na obowiązujące tam przepisy prawa, w szczególności nie znajduje się na terytorium takich państw jak Stany Zjednoczone Ameryki, Australia, Japonia oraz Kanada.
  • Nie jest mieszkańcem lub rezydentem państw w których uzyskiwanie dostępu do poniższych informacji jest zakazane lub podlega ograniczeniom ze względu na obowiązujące tam przepisy prawa, w szczególności takich jak Stany Zjednoczone Ameryki, Australia, Japonia oraz Kanada.
  • Zapoznał się z powyższą treścią i jest świadomy zawartych w niej zastrzeżeń.NIE AKCEPTUJE                                        AKCEPTUJE

Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]