Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

DM BPS STATICA 4

Program DM BPS STATICA 4, to wszechstronna aplikacja przeznaczona dla wymagających inwestorów, którzy pragną zapewnić sobie wysokiej jakości, stabilne źródło informacji o notowaniach giełdowych. Jest to zintegrowana z naszym systemem najnowasza wersja programu Notowania 4 MAX firmy Statica.

Główną funkcją programu jest wyświetlanie informacji o aktualnym stanie rynku dla instrumentów notowanych na GPW. W tym celu, aplikacja udostępnia szereg narzędzi: od tabel notowań, przez okna szczegółów, ofert i transakcji, aż po statystykę sesji i okno pełnego arkusza zleceń.

Drugą, obok prezentacji notowań, równieistotną funkcją programu, jest prezentacja graficzna wykresów notowanych instrumentów. Czytelne i funkcjonalne wykresy zostały wzbogacone o szeroki wachlarz narzędzi analitycznych.

Najważniejsze narzędzia programu:

  • tabele prezentacji bieżących notowań
  • narzędzia do pracy z pełnym arkuszem zleceń
  • wykresy dzienne i intraday z dokładnością prezentacji do pojedynczej transakcji
  • 60 wskaźników analizy technicznej
  • 30 formacji graficznych
  • alerty oparte na cenach, wskaźnikach, ofertach, …
  • eksport notowań w czasie rzeczywistym do bazy plików tekstowych
  • interfejs dynamicznej wymiany danych m.in. dla arkuszy kalkulacyjnych

Aplikacja daje możliwość błyskawicznego pobrania notowań w sytuacji, gdy użytkownik rozpoczyna pracę w trakcie sesji lub po jej zakończeniu. Dodatkowo, dane historyczne jakie są udostępniane na serwerze (zakres i objętość), pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej zaawansowanych inwestorów.

Rozwiązania serwerowe, w oparciu o które działa program DM BPS STATICA 4, zapewniają ciągłość strumienia notowań bez względu na jakość połączenia. W praktyce oznacza to, że nawet dysponując łączem internetowym o niskiej jakości, które charakteryzuje się częstymi rozłączeniami, użytkownik będzie miał gwarancję, że program samodzielnie odnowi połączenie i uzupełni tabele i wykresy o nieodebrane komunikaty.

Aplikacja daje możliwość błyskawicznego pobrania notowań w sytuacji, gdy użytkownik rozpoczyna pracę w trakcie sesji lub po jej zakończeniu. Dodatkowo, dane historyczne jakie są udostępniane na serwerze (zakres i objętość), pozwalają zaspokoić potrzeby najbardziej zaawansowanych inwestorów.Instalacja aplikacji jest nieskomplikowana i zajmuje, nawet początkującym użytkownikom komputerów, tylko kilka minut. Dla Państwa wygody przygotowaliśmy szczegółowy opis instalacji do pobrania w pliku PDF.

DM BPS STATICA - do pobrania:

INSTRUKCJA INSTALACJI
WERSJA INSTALACYJNA
PRZEWODNIK
WYKAZ NOWOŚCI
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA (FAQ)

Zachęcamy do zapoznania się z multimedialnymi kursami obsługi programu. Twórcy aplikacji w  krótkich lekcjach pokazali jak łatwo można wykorzystać pełne możliwości programu:

DM BPS STATICA 4 - Multimedialny kurs obsługi aplikacji

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]