Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

RYNEK PIERWOTNY

Oferta

Dom Maklerski Banku BPS S.A. oferuje swoim klientom kompleksowe usługi  w zakresie przygotowania oraz realizacji transakcji na rynku kapitałowym z wykorzystaniem

  • instrumentów udziałowych (akcje),
  • dłużnych (obligacje korporacyjne oraz komunalne),
  • hybrydowych (obligacje zamienne, obligacje z prawem pierwszeństwa).

Koncentrujemy się na efektywnym pozyskiwaniu kapitału dla przedsiębiorców oraz jednostek samorządu terytorialnego (JST).

Pozyskanie kapitału przebiega w dwóch etapach:

  • etap pierwszy to doradztwo, celem którego jest wybór właściwej drogi akwizycji kapitału,
  • etap drugi to wdrożenie procesu pozyskania kapitału poprzez emisje papierów wartościowych.

Nad powodzeniem oraz profesjonalną obsługą transakcji pozyskania kapitału - na wszystkich etapach projektu - czuwa zespół specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie pracując w największych biurach maklerskich w Polsce, uczestnicząc w procesach przygotowania emisji wielu spółek giełdowych i obsługując transakcje giełdowe największych podmiotów i inwestorów.

Atutami oferty Domu Maklerskiego Banku BPS S.A. są:

  • współpraca z bankami spółdzielczymi zrzeszonymi w Grupie BPS, dzięki czemu możliwe jest skonstruowanie sieci sprzedaży papierów wartościowych obejmującej banki spółdzielcze oraz oddziały Banku BPS w całej Polsce.
  • współpraca z największymi krajowymi inwestorami instytucjonalnymi,
  • zespół sprzedaży współpracujący praktycznie ze wszystkimi liczącymi się krajowymi inwestorami finansowymi, mający doświadczenie w plasowaniu pakietów papierów wartościowych zarówno na rynku publicznym jak i niepublicznym.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt:

Departament Rynku Kapitałowego

Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

Tel. (+4822) 539-55-30

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]