Najlepszy Dom Maklerski 2010

DOM MAKLERSKI BANKU BPS NAJLEPSZY!

W tegorocznym rankingu Najlepszych Domów Maklerskich Rzeczpospolitej Dom Maklerski Banku BPS zajął I miejsce, zostawiając w tyle takie marki jak DM PKO BP, DM Banku Handlowego, Ipopema Securities, ING Securities.

Sukces Domu Maklerskiego Banku BPS jest tym bardziej spektakularny, że w zestawieniu za 2009 rok zajmował 15. pozycję!

W zestawieniu największą wagę przykładano do dynamiki przychodów i zysków netto, ale także do zwrotu z kapitałów własnych (ROE) i zwrotu na aktywach (ROA) jako miary efektywności biznesu. Pod uwagę brano  także nominalną procentową dynamikę obrotów akcjami i kontraktami terminowymi na GPW. Na ranking wpływ także miała zmiana procentowa liczby prowadzonych rachun­ków w ciągu roku oraz wartość przeprowadzonych ofert publicznych w 2010 r.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułami z Rzeczpospolitej!


Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]