Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

Zarząd i Rada Nadzorcza

Skład Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS SA:
 
  • Artur Kozioł - Prezes Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki.  Praktyki w Manufacturers Hanower Trust Company Nowy Jork, Banca Commerciale Italiana Mediolan. Uczestnik wielu szkoleń z obszaru  rynków pieniężnych.

Na rynku finansowym pracuje od 1996 roku. Pełnił funkcję Asset Managera, Dealera,  Dyrektora Departamentu Skarbu,  Dyrektora Zarządzającego w obszarze rynków finansowych w kilku instytucjach finansowych w Polsce , w tym w Narodowym Banku Polskim, RaiffeisenCentro Bank S.A., Banku Śląskim S.A.

W latach 2011-2013 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. Stworzył i przez wiele lat zarządzał firmą Fintech sp. z o.o.  operującej  w obszarze strukturyzowania transakcji finansowych oraz kadr dla obszaru finansów i IT. 

Od dnia 22.09.2016 r. związany z Domem Maklerskim Banku BPS S.A. początkowo jako Wiceprezes Zarządu, od dnia 17.07.2017 r. pełnił obowiązki Prezesa Zarządu. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

  • Bohdan Tillack - Wiceprezes Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, z rynkiem finansowym związany od 26 lat.
Ukończył studia EMBA organizowane przez GFKM.

Uczestniczył w tworzeniu banków na początku lat 90-tych.
Brał udział w organizowaniu Solidarność Chase D.T. Bank S.A. w Gdańsku, później tworzył przedstawicielstwo i organizował oddział Raiffeisen Centrobank S.A. w Gdańsku i Gdyni.

Kierował Przedstawicielstwem STU Hestia Insurance w Gdańsku. Pełnił funkcję wiceprezesa zarządu-CFO BSK Leasing S.A. w Katowicach.
Przez kolejne 5 lat pracował w Deutsche Bank Polska S.A. jako Dyrektor Departamentu Rachunkowości i Controllingu, pełnił funkcję Country Controllera i osoby odpowiedzialnej za wprowadzenie regulacji SOx i ryzyka operacyjnego.
W latach 2006-2014 był Wiceprezesem Zarządu - CFO Nordea Bank Polska S.A.
Od 2015 roku, jako niezależny konsultant doradzał firmom z następujących branż: dobra luksusowe, zarządzanie nieruchomościami przemysłowymi, budowa jednostek pływających, materiały budowlane, płatności mobilne, usługi medyczne.

Od września 2017 r. pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

..............................................................................................................................

Skład Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS SA:

  • Michał Błażejowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Witold Baran - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
  • Józef Kapłanek - Członek Rady Nadzorczej
  • Michał Tomaszewski - Członek Rady Nadzorczej

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]