AAA

Informacja o opublikowaniu w dniu 12 października 2017 r. Aneksu nr 1 do Memorandum informacyjnego Obligacji serii Profit B spółki BREWE Leasing Sp. z o.o.

Osoby, które złożyły zapis na Obligacje serii Profit B spółki BREWE Leasing sp. z o.o. przed publikacją niniejszego aneksu nr 1, mogą uchylić się od skutków prawnych złożonego zapisu poprzez złożenie w terminie 2 dni roboczych od dnia publikacji niniejszego aneksu nr 1, tj. do 16 października 2017 r. włącznie, pisemnego oświadczenia w siedzibie Oferującego oraz punktach usług maklerskich Oferującego wskazanych w załączniku nr 7.9. Memorandum informacyjnego Obligacji serii Profit B (dalej: Memorandum).


Aneks nr 1 do Memorandum informacyjnego Obligacji serii Profit B spółki BREWE Leasing sp. z o.o.

Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]