Gotowy
by zacząć?

Kontakt

Infolinia: 
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 17:15

tel.: 801 321 456
tel.: (22) 539 - 50 - 16


fax: (22) 539 - 55 - 56

mail: dm@dmbps.pl

Zarząd i Rada Nadzorcza

Skład Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS SA:
 
  • Artur Kozioł - Prezes Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

Absolwent Szkoły Głównej Planowania i Statystyki.  Praktyki w Manufacturers Hanower Trust Company Nowy Jork, Banca Commerciale Italiana Mediolan. Uczestnik wielu szkoleń z obszaru  rynków pieniężnych.

Na rynku finansowym pracuje od 1996 roku. Pełnił funkcję Asset Managera, Dealera,  Dyrektora Departamentu Skarbu,  Dyrektora Zarządzającego w obszarze rynków finansowych w kilku instytucjach finansowych w Polsce , w tym w Narodowym Banku Polskim, RaiffeisenCentro Bank S.A., Banku Śląskim S.A.

W latach 2011-2013 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Domu Maklerskiego AmerBrokers S.A. Stworzył i przez wiele lat zarządzał firmą Fintech sp. z o.o.  operującej  w obszarze strukturyzowania transakcji finansowych oraz kadr dla obszaru finansów i IT. 

Od dnia 22.09.2017 r. związany z Domem Maklerskim Banku BPS S.A. początkowo jako Wiceprezes Zarządu, od dnia 17.07.2017 r. pełnił obowiązki Prezesa Zarządu. Obecnie pełni funkcje Prezesa Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

  • Bohdan Tillack - Wiceprezes Zarządu Domu Maklerskiego Banku BPS S.A.

 

..............................................................................................................................

Skład Rady Nadzorczej Domu Maklerskiego Banku BPS SA:

  • Arkadiusz Garbarczyk - Przewodniczący Rady Nadzorczej
  • Michał Błażejowski - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej
  • Michał Tomaszewski - Członek Rady Nadzorczej
  • Józef Kapłanek - Członek Rady Nadzorczej
  • Witold Baran - Członek Rady Nadzorczej

Partnerzy

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji >>
[x]